За процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому керівнику одного з комунальних підприємств Хмільницького району. Йому інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).
Як повідомили у прокуратурі, йдеться про події 2022 року. Після проведення тендерної закупівлі комунальне підприємство уклало договір на придбання телескопічного навантажувача.
За версією слідства, колишній керівник підприємства, використовуючи службове становище всупереч інтересам установи, придбав техніку за ціною, яка більш ніж на 440 тисяч гривень перевищувала середньоринкову вартість.
У прокуратурі зазначають, що санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.
Наразі тривають слідчі дії.
Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

