Відсьогодні у Козятині подали тепло до закладів освіти та медицини
З 10 жовтня 2025 року в Козятинській міській територіальній громаді офіційно розпочався опалювальний сезон 2025–2026 років. Про це повідомила у соцмережах секретар міської ради Ірина Репало. Відповідне рішення ухвалено виконавчим комітетом Козятинської міської ради (№361 від 09.10.2025 року) — з огляду на стійке зниження середньодобової температури зовнішнього повітря. Комунальні підприємства та теплопостачальні організації вже розпочали […]








