Чотири громади Хмільницького району отримали 13 генераторів для забезпечення стабільної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та об’єктів критичної інфраструктури.
Про це повідомила начальниця Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.
Передача обладнання відбулася в межах обласного Плану стійкості. Генератори потужністю 6,5 кВт отримали:
- Козятинська громада — 2 генератори;
- Глуховецька громада — 3 генератори;
- Махнівська громада — 4 генератори;
- Самгородоцька громада — 2 генератори.
Крім того, громадам передали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.
Обладнання надійшло до Вінницької області завдяки підтримці партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Польща.
За словами Наталії Заболотної, така допомога дозволяє поступово зміцнювати спроможність громад та забезпечувати безперервне надання життєво важливих послуг мешканцям навіть у складних умовах.
«Разом із партнерами поступово підсилюємо спроможність громад, щоб вони могли забезпечувати безперервність життєво важливих послуг для людей за будь-яких умов», — наголосила Наталя Заболотна.
Отримане обладнання стане додатковою гарантією безперебійної роботи важливих установ та підвищить готовність громад до можливих надзвичайних ситуацій.

